Dietní krabička neboli novodobá krabičková dieta

Každý člověk sní o krásné a štíhlé postavě. Ti méně nároční alespoň o té optimální. Toho lze docílit jak pohybem, tak vhodně zvolenou dietou. Teď nemáme na mysli žlučníkovou dietu, nýbrž ověřený způsob hubnutí zvaný krabičková dieta. Jinak označovaná dietní krabička je cestou, jak se postupem času zbavit přebytečných kil, aniž byste kromě toho dělali spoustu věcí navíc.

  • Novodobý hubnoucí program.
  • Dietní krabička může vznikat ve Vaší režii.
  • Krabičková dieta je i komerčním produktem.
  • Vyvážená celodenní strava.
  • Sestavována odborníky.

Co si představit pod pojmem dietní krabička?

Krabičková dieta neboli dietní krabička, to je obvykle pět krabiček s jídlem na celý den, které musíte konzumovat. V každé z nich je ta správná porce a složení živin dle Vaší předchozí  prohlídky těla a zjištění, co vlastně potřebujete. Je to taková krabičková dieta šitá doslova na míru, takže výsledky jsou zaručeny.

Krabičková dieta je především o trpělivosti a důsledném dodržování stravovacího režimu. Když k tomu ještě přidáte sport, jenom dobře.

František T., Brno, výživový poradce.

Jak vypadá krabičková dieta?

Ještě, než Vám bude dietní krabička představena v praxi, zaměříme se na reálný příklad toho, co do těla zhruba dostanete. Nebudeme Vám prezentovat ani tak obsah, jako spíše důležité hodnoty v podobě energie, bílkovin, sacharidů a tuků. A to v rámci jednoho denního menu, které zahrnuje krabičková dieta.

JídloBílkoviny v gSacharidy v gTuky v gEnergie v KJ
Snídaně93081 065
Svačina7124445
Oběd3050101 750
Svačina10205750
Večeře303581 350
Kolik látek dodáte svému tělu během dne?

Jak můžete vidět, krabičková dieta nebo chcete-li dietní krabička je rozvržena tak, abyste měli během dne dostatek energie potřebné k fungování a zároveň vyvážené hodnoty stravy. Krabičková dieta je individuální záležitostí, takže je každému navržena na míru.

S pomocí krabičkové diety se Vám podaří zhubnout.

Domácí vs. komerční dietní krabička

Krabičková dieta může být tím, co si budete dle přesných instrukcí připravovat doma sami. Musíte ovšem být zběhlí i v rámci odpovídajícího složení živin a podobně. Popřípadě může být dietní krabička čili krabičková dieta komerční záležitostí. Tyto služby poskytuje řada společností ve všech větších městech. Krabičková dieta je totiž značně populární.

Dietní krabička – výhody a nevýhody

Krabičková dieta stejně, jako kterékoliv jiné produkty tohoto typu má své klady a zápory. Jednoduše se v ní musíte najít a sami se ujistit o tom, že Vám krabičková dieta bude vyhovovat. V rámci snazšího rozhodování Vám přinášíme několik otázek a odpovědí. Ty Vám prozradí, zda dietní krabička tou správnou volbou.

Jaké má nevýhody krabičková dieta?

Pokud si budete vše chystat sami, je to náročnost na čas. Když se svěříte komerčnímu subjektu, je třeba počítat s vyššími měsíčními výdaji.

V čem je krabičková dieta přínosná?

Jíte pouze to, co ve výsledku povede k Vašemu hubnutí. Máte jistotu, že to funguje. Menu je zpracováno na míru a v rámci něho si občas můžete zamlsat. Pokud je krabičková dieta součástí Vašeho života, obvykle už nemusíte nic jiného nakupovat.

Jaké cíle má dietní krabička?

Krabičková dieta, to pochopitelně není jenom snaha o to, abyste zhubli. Tato metoda Vás má naučit zdravému stravování a správným stravovacím návykům.

Jak se krabičková dieta projeví na zdraví?

Kromě viditelného úbytku tuku se budete cítit lépe, bez depresí, plni energie a v dobré fyzické kondici.

Na kolik může vyjít dietní krabička šitá na míru?

Tato služba se pochopitelně liší podle konkrétního poskytovatele, ale náklady se mohou šplhat až k 10 000 Kč za měsíc. Na druhou stranu, jiné potraviny už nepotřebujete kupovat.

Ohřívání jídla budí rozpaky

Možná Vás při čtení tohoto článku také napadlo, že krabičková dieta, respektive pokrmy jsou vlastně připravovány dopředu. To znamená, že když je jdete konzumovat, jsou sice čerstvé a nachystané třeba od rána, na druhou stranu už budou studené a musíte je ohřát. Spousta lidí využívá mikrovlnnou troubu a v tomto směru je řada pochybovačů, zda je to zdravé. Žádné výzkumy však nebezpečí mikrovlnky nikdy neprokázaly.